V I P

Luksusowa przyczepa kempingowa, długa ale węższa od większości przyczep dwu osiowych, jak na swoje gabaryty bardzo lekka, dobrze się prowadzi, zaczep wyposażony w stabilizator zapobiegający tzw. wężykowaniu. Komfortowe i bogate wyposażenie znakomicie sprawdza się zarówno podczas wypoczynku na kempingach jak i biwakowaniu w plenerze. Ogrzewanie na prąd i gaz, bojler na ciepłą wodę na prąd i gaz (gaz potrzebny wszędzie tam gdzie nie mamy dostępu do prądu, natomiast prąd pozwala oszczędzać gaz na kempingach).

Bailey Senator Louisiana  

POCZUJ WOLNOŚĆ JAKĄ DAJE CARAVANING...

Bardzo popularna przyczepa, wysoki standard i nowoczesne wnętrze, zaczep wyposażony w stabilizator zapobiegający tzw. wężykowaniu. Posiada bagażnik na rowery oraz łątwo rozkładaną (na korbę) roletę zewnętrzną. Na wyposażeniu między innymi TV SATELITARNA, elektryczny bojler na ciepłą wodę, wewnętrzny zbiornik na wodę, zewnętrzne podłączenie do wody, ogrzewanie gazowe truma z rozprowadzeniem po całej przyczepie, włsne źródło zasilania (akumulator) z energooszczędnym oświetleniem ledowym.

Hobby Excellent 560

CENA od 200 zł / doba                                              6 osoób

CENA od 150 zł / doba                                             4 osoby

Z jednej strony niezbyt duża ale zarazem umożliwiająca wygodny nocleg 3 osób. wyposażpona w dwie sypialnie, kuchnię i łazienkę z wc (kasetowe opróżniane z zewnątrz). We wszystkich oknach rolety i moskitiery, ogrzewanie gazowe trumatic, wewnętrzny zbiornik na wodę, lodówka zasilana na gaz, 230V i 12V, kuchenka gazowa 2 palniki. Dwa szyberdachy. Przyczepa dzięki swoim małym gabarytom bardzo łatwa w holowaniu nawet przez mnij doświadczone osoby.

Eifelland Holiday 395

CENA od 80 zł / doba                                                 3 osoby

Prawdziwa wolność podróżowania, tylko takim pojazdem możesz poruszać się ze zwinnością zwykłego busa i komfortem luksusowego kampera !

Wyposażony we wszystko co potrzebne do biwakowania zarówno na kempingach jak i postojach w plenerze. Duża zewnętrzna roleta, łatwo rozkładana (na korbę), wyposażony w sypialnię, kuchnię z salonem, łązienkę z wc i prysznicem. Atutem naszego pojazdu jest niespotykana w innych bardzo duża lodówka z osobnym zamrażarnikiem. Ogrzewanie gazowe, ciepła woda, wewnętrzne zbiorniki na wodę, włsne zasilanie, itp.

Kamper MarcoPolo

CENA od 300 zł / doba                                                3/4 osoby

więcej

więcej

Wyjazd z przyczepą wielu ludziom kojarzy się z oszczędnymi i mało ekskluzywnymi wakacjami, ale czasy się zmieniły, przyczepy z dzisiejszych czasów wyglądają jak apartamenty na kółkach, a europejskie kampingi nie odstają na krok ekskluzywnym kurortom.


Zapewniamy komfort, czystość i higienę na poziomie hotelowym !!!

Kamper Elnagh Baron 26

CENA od 350 zł / doba                                                6 osób

Nowy, luksusowy kamper, wyposażony we wszystko co potrzebne do spędzenia komfortowo wczasów dla sześcio osobowej rodziny. Na pokładzie między innymi: klimatyzacja postojowa i samochodowa, antena satelitarna, TV , własne zbiorniki wody (czystej i brudnej), klimatyczne ledowe podświetlenie, duża 4 metrowa markiza zewnętrzna, ogrzewanie i bojler ciepłej wody, dodatkowy akumulator pokładowy, ogromna lokówka która pozwoli zaoszczędzić wydatków podczas wakacji

więcej

więcej